ÜRÜNLER

AQT 90


Biyolojik tehlikeli maddelerle temas edilmediği için kullanıcı güvenliği de artar. Preanalitik numune işlemlerini en aza indiren ve kapalı tüp kullanan AQT90 FLEX analizörü, atıklara veya kan yoluyla bulaşan patojenlere maruziyetin önlenmesine yardımcı olur.11-21 dakika içerisinde laboratuvar kalitesinde kantitatif sonuçlar
Radiometer’in AQT90 FLEX immunoassay analizörü, parametreye bağlı olarak 11-21 dakika gibi kısa bir süre içerisinde laboratuvar kalitesinde kantitatif sonuçlar sağlar.
AQT90 FLEX analizörü, siz ne zaman hazırsanız hazırdır; saatte 30 numuneye varan bir iş hacmi ve analizör tümüyle yüklenmiş olduğunda üzerinde 240 test yapabilir. Tam kan ve plazma üzerinde ölçüm yaparak*, laboratuvarda numune hazırlamak gibi zaman alıcı bir işlemi ortadan kaldırır. Tek bir kan numunesinden 5 test çalışabilirsiniz.
Biyolojik tehlikeli maddelerle temas edilmediği için kullanıcı güvenliği de artar. Preanalitik numune işlemlerini en aza indiren ve kapalı tüp kullanan AQT90 FLEX analizörü, atıklara veya kan yoluyla bulaşan patojenlere maruziyetin önlenmesine yardımcı olur.
AQT90 FLEX analizörünün test süreçlerine yönelik dahili kalite kontrolleri, doğru ve kesin bir analizör performansı sağlar.
* D-dimer için sadece tam kan numune türü kabul edilebilir