Efe Tıp

Sağlık sektöründe insan sağlığının olumsuz etkilendiği durumlar için, cerrahi çözümler sunabilmeyi amaçlayarak yola çıkmıştır.
 • ***Hakkmızda

  Firmamız, halihazırdaki faaliyetlerini, Sağlık Bakanlığı’nın, “yetkili tıbbi cihaz satıcısı” ünvanı ile yürütmektedir. Tam zamanlı olarak çalışan satış ve tanıtım elamanlarımız ile klinik destek elamanları, Sağlık Bakanlığı’nca verilen uygunluk sertifikasyonlarına sahiptir. ISO 9001:2008 kalite belgesiyle faaliyet gösteren firmamız, ülkemizdeki tüm sağlık sunucularına, direkt ya da alt bayiler aracılığıyla ulaşabilmekte ve bu yapıyı sürekli güncelleyerek, pazarın değişim talebine anında yanıt verebilmektedir.
  Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalar, fuar ve kongreler, sürekli takip ettiğimiz ve beslendiğimiz alanlardır. Bu sayede, kendimizi yenileyerek, sektörün nabzını tutabilmekte ve partnerlerimizle en etkili saha çalışmasını yapabilmekteyiz.

 • ***Misyonumuz

  "Medikal sektörünün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek” güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarımıza ve sektöre kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

 • ***Vizyonumuz

  Kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden, ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştirerek dinamik kadro ile yapacağı profesyonel yatırımlarla TUNA MEDİKAL markasını pazarda aranır bir firma konumuna getirmektir.